O mnie

IMG_9653

Cześć!

Nazywam się Piotr Mroczko. Od dziecka kocham podróżować. Fascynuje mnie świat, dlatego nie chcę pozostawać na etapie oglądania popularnych atrakcji turystycznych. Chcę wejść w głąb tego świata, doświadczyć tego, jak żyją ludzie w różnych miejscach naszego globu. Dlatego ten blog nie będzie zwykłym pokazywaniem pięknych zabytków i cudów nowoczesnej architektury. Będzie to opowieść o codziennym życiu lokalnych społeczności na całym świecie, tam gdzie akurat przyjdzie mi spędzić trochę czasu.

Moją drugą pasją jest pisanie. Od dziecka się tym zajmuję. W podstawówce napisałem pierwszą książkę. Moim marzeniem jest żyć, robiąc to, co kocham. Dlatego założyłem tego bloga. Mam nadzieję, że pozwoli mi on dzielić się z Wami moimi podróżami i tym, jak żyją ludzie w krajach, które odwiedzam. Chciałbym znaleźć się kiedyś na liście światowych bestsellerów z jedną z moich książek. Wiem, że to szalone marzenie, ale w końcu kto nie próbuje, temu się nie udaje. Lewandowski też kiedyś marzył, że zostanie jednym z najlepszych napastników świata i choć pewnie wielu ludzi uważało to za nierealny pomysł, dziś wiemy, że mu się udało. Mam nadzieję, że podobnie będzie ze mną!

Poza pisaniem i podróżowaniem, studiuję prawo, czytam dużo książek, gram w tenisa, chodzę na mecze mojej lokalnej drużyny piłkarskiej i staram się sensownie przeżyć moje życie. Dziękuję, że tu jesteście i życzę Wam miłej lektury mojego bloga!

Jeśli podoba się Wam to, co robię, zachęcam do obserwowania mojego konta na Instagramie, lajkowania fanpejdża i zapisania się na newsletter.

Piotrek